Justino to Meksykanin, który od ponad 20 lat mieszka w Cancun. Prywatnie tata Yun, współzałożycielki YouCancun.com. Justino będzie prawdopodobnie pierwszą osobą z naszego zespołu, z którą spotkacie się po przylocie na Karaiby. Zadba o Wasz transport, a w trakcie pobytu o wszelkie sprawy administracyjne. Nie musimy wspominać, że zna Cancun i cały półwysep jak własną kieszeń, więc jest skarbnicą wiedzy dla każdego naszego gościa. To również z jego rodziną, jeśli się zdecydujecie, co rano będziecie jeść śniadania (przy okazji szlifować/poznawać język hiszpański).

Laurita gościom YouCancun.com pokazuje prawdziwe, nocne życie Cancun. Klub salsy, do którego wybierają się tylko miejscowi, a może lokalne karaoke tak popularne wśród Meksykanów? Niezależnie na co się zdecydujecie z Lauritą zobaczycie, jak prawdziwy Meksyk bawi się nocą!

Andres i Mario, tata i syn, to zaufani taksówkarze, którzy pomagają naszym gościom poruszać się sprawnie po okolicy. Są dyspozycyjni i ustaliliśmy z nimi konkurencyjne stawki transportu. Żadnych niespodzianek. Wystarczy, że wyślecie sms, a Andres lub Mario pomogą Wam dostać się w wybrane miejsce lub wrócić do apartamentu. Oczywiście mamy w zanadrzu zarezerwowane dla Was przygody takie jak podróżowanie lokalnymi busami wypełnionymi potomkami Majów. To wy wybieracie sposób komunikacji 😉

Yun jest współzałożycielką YouCancun.com. Mieszka teraz w Polsce. Prócz YouCancun.com jest nauczycielem języka hiszpańskiego. Prowadzi Hispasión, szkołę hiszpańskiego na Śląsku, w której uczą tylko native speakers. Urodziła się w Mexico City. Mieszkała też w Cancun, gdzie obecnie mieszka jej tata. Yun odpowiada za organizację wszystkich szczegółów Waszego pobytu na Karaibach z naszymi lokalnymi współpracownikami. Wraz z Michałem, jest też do Waszej dyspozycji przed, w czasie i po powrocie z Cancun, kiedy wspólnie możemy obejrzeć zdjęcia z wakacji 🙂

Michał wspiera Yun w prowadzeniu YouCancun.com. Zajmuje się kwestiami organizacyjnymi i komunikacyjnymi w Polsce. Finalizuje z Wami rezerwację i wybór dodatkowych atrakcji oraz jest, podobnie jak Yun, Waszym kontaktem w Polsce kiedy już będziecie na miejscu.